Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayo ürünleri, tesettür giyim sahasında ve kendi içinde iki ayrı gruba ayrılmaktadır. Bunlar; yarı kapalı ve tam kapalı mayo şeklinde tanımlanabilir. 38 beden ile 46 bedene dek uzanan tesettür mayo ürünleri denizin keyfini çıkarmak isteyen kadınlar adına ideal çizgilere ve ölçülere sahiptir. Yüzde 20 likra ve yüzde 80'ni ise micro kumaşta üretilen bu ürünlerin, yaz ayında yüksek sıcaklıklara koruma vaat ettiğini söylemek mümkündür.

Renk ve model özellikleriyle tesettür dünyasının en renkli modellerinden biri olan tesettür mayo, iki grupta üretilmektedir. Kapalı ve yarı kapalı özelliklere sahip şık ve zarif modeller bu kategoride satışa sunulmaktadır. Muhafazakar kesimin tatil keyfini gönül rahatlığı ile yapmasını sağlayan bu mayolar 38-46 beden aralığında üretilmektedir. Ürünün en önemli özelliği çabuk kuruması ve uzun süre ıslak kalmamasıdır. Bu özelliği sağlayan % 80 micro ve % 20 Likra kumaş özelliğidir.

Kaliteli kumaş ve baskı özelliğine sahip bu ürünler çok parçalıdır. Bu nedenle kuruması zaman almaması için hızlı kuruyan kumaştan üretilmiştir. Desenli kategorisinde çiçekli ve tavus kuşu modelleri en popüler modellerdir. Bunların yanı sıra etek ve kol uçları desenli modeller de ön plana çıkmaktadır. Geometrik ve çiçek desenli modeller tercih edilmektedir.

Kapalı Mayo Özellikleri

Güneşte ne derece kalınırsa kalınsın, herhangi leke ya da solma göstermeyen tam kapalı tesettür mayo ürünleri bir defa satın alındığı zaman uzun süreli şekilde giyilme alternatifini müşterilere sunmaktadır. İçermiş olduğu özel kumaş yapılarının sayesinde oldukça hızlı bir biçimde kuruma hususiyetine de sahip. Denizden çıktıktan sonra yalnızca dakikalar içerisinde kuruyup, kullanan kişilere ekstra kullanım özelliği sunar. Havuz içerisindeki klor maddesinden, denizlerdeki tuzlu sudan hiçbir biçimde etkilenmeyen bu ürünler, türlü renkler ve tasarımlarda olan versiyonları vardır. Kadınlar tesettür mayo ürünleri ve karşılaştırması yaparak, ürünlerin sahibi olabilmektedirler.

Tam kapalı tesettür mayo ürününün bir başka özelliğiyse herhangi kırışma belirtisinin olmamasıdır. Nasıl hareket edilirse edilsin, üstündeki baskılar ve grafik görüntüsü bozulmadan, hem havuzda hem de denizde istenildiği kadar giyilebilir. Yarı kapalı tesettür mayo ürünlerinin de aynı özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Bu mayoların en önemli özelliği eller, ayaklar ve yüz hariç bütün bedenin kapalı olmasıdır. Ayrıca diz kapaklarına kadar olan etek kısmı da vücut hatlarını tam anlamıyla örtmektedir. Kapalı giyinmeyi seven bayanlar için özel üretilen bu ürünler, muhafazakar tatil beldelerinde en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Mavi ve lacivert tonunun hakim olduğu bu ürünlerde, bone en önemli parçalardan biridir.

Özel havuz işletmelerinde bonesiz yüzmeye izin verilmemektedir. Ayrıca bone, saçınızın sağlığı için gereklidir. Kapalı veya yarı açık modellerin hepsinde bone bulunmaktadır. Kapalı mayo ürünlerimizde tunik şeklindeki üste giyilen tişört, diz kapaklarına kadardır. Bonesiyle ve uzun kollu iç badisiyle, aradığınız tesettür özelliklerini bir araya getirmektedir.

Yarım Kapalı Mayoların Özellikleri

Hem senenin favori renklerinden hem de hanımların şıklığından ödün vermeyen tam kapalı tesettür mayo dışında yarım kapalı mayolarda bulunur. Bu modelleri tercih eden hanımlar için pek çok alternatifin sunulduğu söylenebilir. Yarı kapalı tesettür mayo modelleri için dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi kumaş tercihidir. Kumaş tercihinde, mayo ıslandığı zaman tene yapışmayan yarı kapalı tesettür mayo ile yüzmek kişi adına daha kolay olacaktır. Yarım kapalı mayo tasarımları yalnızca tesettürlü hanımların tercihi değildir. Aynı zamanda bu tasarımı açık hanımlarda tercih etmektedir. Kaliteli ve anlayışa uygun olan yarım kapalı mayo modelleri, herkes için uygundur.

Tesettürlü mayoların diğer bir seçeneği yarı tesettür özelliğine sahip modellerdir. Bu modeller, kısa kollu ve kısa şortlu modellerdir. Askılı tişörtlü modeller ve kısa kollu tişörtlü modeller, farklı renklerde satışa sunulmaktadır. Ayrıca tişört belden aşağı inmektedir ve diz kapağına yakın bölgeye kadar uzamaktadır. Bu mayo türü sadece kapalı giyinmeyi sevenlerin değil, diğer kategorilerde mayo giyenlerin de tercihidir. Yarı tesettür mayo renk ve model seçeneklerini görmeden karar vermeyin.

Desenli, üç parça, çantalı modellerde, bone tasarımları mayo ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Mayodaki desenler bone kenarlarına işlenmiştir. Bone rengi ve mayo rengi uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.

Armes Tesettür Mayo Özellikleri

Yaz aylarının gelmesiyle beraber yüzme sezonu da açılmıştır. Son senelerde tesettürlü hanımların, tatil için kullandıkları tek şey tesettür mayosudur. Armes tesettür mayo, yarı kapalı tesettür mayo ve tam kapalı tesettür mayo içerisinden tercihe bağlı olarak seçilen mayo ile denizin keyfi çıkarılabilir. Armes tesettür mayo şeklinde bir tasarım modeli olan mayo çeşidinin diğerlerinden farkının likralı olduğunu söylemek mümkündür.

Plaj ve denizlerde giyilmesi rahat olan tesettür mayo çeşidinin, likralı olmasından ötürü yapışmayacağını da belirtelim. Armes tesettür mayo ile beraber hanımlar istedikleri gibi hareket edebilirler ve yüzebilir. Bu yüzden bu mayo çeşidi, diğer mayo türlerine göre biraz daha fazla tercih edilmektedir.

Tesettür Mayoların Rengarenk Dünyası

Renk seçeneğinin geniş pek çok tonunun kullanıldığı tesettür mayo çeşitleri, kişinin yalnızca tesettür rahatlığını sağlamakla beraber kalmıyor, aynı şekilde de yazın modasına uyumlu olunmasını ve şık görünüm kazanılmasına da destek olmaktadır. Tesettür mayonun tüm çeşitlerini İnternet siteleri dahilinde incelemek mümkündür.

Pek çok renk tercihine sahip olan çevrim içi alışveriş sitesinde hem yarım hem tam kapalı hem de armes mayo türleri bulunmaktadır. Renk içeren seçenekleri arayan hanımlar bu sene tesettür mayo için moda renklerden olan; siyah, lacivert pembe, mavi, mor gibi renkleri tercih edebilirler. Denize gitmenin özgürlüğünü genişleten, tesettürlü mayolar göz alıcı tasarımlarıyla da şıklığa şıklık katacaktır. Bu sayede de rahatça yüzülecektir.

Büyük Beden Tesettür Mayo

Rengarenk özellikleriyle birbirinden şık ve zarif özelliklere sahip bu mayolar, her beden için uygun olacak şekilde üretilmektedir. Büyük beden elbise giymek zorunda kalan bayanlar için özel üretilen büyük beden tesettür mayo ürünleri, deniz keyfini doyasıya yaşamanızda etkili olacaktır.

Modeller içerisinde koyu renklerin yanı sıra pembe ağırlıklı modeller de bulunmaktadır. Açık pembe renkler bu kategoride tercih edilmektedir.

Online kategoride mayo almak şimdi çok daha kolay. Yüzlerce ürünü Tesettür Vagonu’nda inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünü hemen satın almak için satın al bölümünü tıklamanız yeterlidir. Sepete eklediğiniz ürün kısa sürede kargoyla adresinize gelecektir. Saatlerinizi alacak mayo satın alma işlemini, online satın alma seçenekleriyle dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca model seçme işlemi de saniyelerinizi alır.

Yeni ve aynı zamanda göz kamaştırıcı yeni modellerle taşınmaz için siteyi takip etmek yeterli. Bu yılın moda renklerini tesettürle buluşturan site, şık ve estetik ürünleri uygun fiyata satıyor.

Satın alma kategorisinde beden, favoriye ekleme, istek listeleme, karşılaştırma, indirimli ürün, fiyat düşünce haber ver ve ürün gelince haber ver gibi bölümler bulunmaktadır. Bu bölümler sayesinde, istediğiniz ürünü daha kısa sürede satın alabilirsiniz.

Yelekli Tesettür Mayo

Tek parça, iki parça ve üç parça özelliklere sahip mayolar, yelekli kategorisinde de üretilmektedir. Lacivert, siyah, mavi, turkuaz mavi, çiçekli ve geometrik şekilli birçok model, yelekli kategorisinde satılmaktadır. Tunik tarzı yelekli özelliklere sahip ürün, diz üstü ve diz altı kategorisinde üretiliyor. Pantolon üstü tunik tarzı mayolar, payetli ve 4 parça şeklinde tasarlandı.

Yüzde yüz yerli üretim olan bu modeller, suyu iter ve hızlı kurur. Ayrıca güneşte yakmaz ve vücudunuzun hava almasını sağlar. Bu mayolar Hızlı kuruduğu için rüzgarlı havalarda üşümenizi engeller. Yelekli tesettür mayo modelleri, denizden çıktıktan kısa süre sonra kurumaktadır. Suyu içine çekmeyen ve dışarıda bırakan özel kumaş, mayonun hızlı kurumasında önemli rol oynamaktadır.

Tesestür Haşema Tesettür Mayo

Estetik, zarif ve göz alıcı renk özelliğine sahip mayo çeşitleri, bütün bayanların tercihi haline gelmiştir. Tene yapışmayan ve hava alan özel kumaştan üretildiği için, denize girdiğinizde veya havuza girdiğinizde rahat hareket etmenizi sağlamaktadır. Hızlı kuruduğu için esen rüzgarın olumsuz etkisine maruz kalmazsınız. Tesettür haşema tesettür mayo satın alma işlemlerinde Tesettür Vagonu her zaman yanınızdadır.

Likralı özelliklere sahip bu ürünler, yapışmadığı için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bütün bayanların tercihi haline gelen tesettürmayo ürünleri, huzurlu bir tatil için özel üretilmiştir.