₺800,00 KDV Dahil
₺1.500,00 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
₺1.500,00 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil

Tesettür Yağmurluk, Parka, Yelek ve Trençkot Modelleri

Tesettürlü kadınlar, dış giyim konusunda zengin alternatiflere sahiptir. Giyimine önem veren tesettürlü kadınlar, tesettür dış giyim için birçok seçenek ile karşılaşmaktadır. Genel olarak genç tesettürlü kadınlar daha çok parka giyerken, orta yaş tesettürlü kadınlar ferace giymektedir. Kolay ve rahat bir şekilde bulunan dış giyim kıyafetleri, şık ve zarif bir görüntü vermektedir.

Her türlü tesettür dış giyim parçalarının tasarımı ve satışı yapılmaktadır. Kimi dış giyim parçaları fazla kiloları sakladığı gibi her ortama da uyum sağlamaktadır. Detaylar ile taçlandırılan dış giyim parçaları, tesettürlü kadınların dolaplarını süslemektedir. İlkbahar, yaz ve hatta son bahar mevsiminde bile giyilebilen feraceler, tesettürlü kadınların şıklıklarını her daim korumaktadır.

Tesettür Giyimde Parka Modelleri

Her geçen gün tesettürlü kadınların şıklığına şıklık katacak yeni tesettür parka modelleri tasarlanmaktadır. Kısa boylu tesettürlü kadınlar seçmiş oldukları parkalar ile daha uzun gözükmektedir. Mevsimine uygun kumaştan üretilen parkalar, genellikle kış mevsiminde tercih edilmektedir. Dikkat çekecek olan ayrıntılar ile süslenen parkalar, eskimeyen moda olarak kendini korumaktadır.

İki renk tasarımına sahip parka modelleri dikkat çekmekte ve tesettürlü kadınlara farklı kombin imkanı sunmaktadır. Günlük yaşamda ayna karşısında vakit harcamak istemeyen tesettürlü kadınlar, parkanın kurtarıcılığından faydalanmaktadır. Tek başına şıklık sağlayan parkalar, detaylar ile zenginleştirilmektedir. Tesettürlü kadınlar ihtiyaç duydukları ışıltıyı parkalar sayesinde bulmaktadır. Şık bir palto ile kombin ayrı bir hava kazanmaktadır.

Tesettür Giyimde Trençkot Modası

Su geçirmez özellikle sahip olan tesettür trenç giyim parçaları, sonbahar mevsiminde ön plandadır. Özgün kombin imkanı sağlayan trenç giyim parçaları, stil konusunda şık bir görünüm vaat etmektedir. Spor kombinlerinde tamamlayıcı niteliğe sahip olan trenç giyim parçaları, genç tesettürlü kadınların enerjisine ayak uydurmaktadır. Birçok renk alternatifi vardır ve daha çok genç tesettürlü kadınlar canlı renkleri tercih etmektedir.

Spor stilinin vazgeçilmezi olan tesettür trenç giyim parçaları, enerjisi yüksek kombinler ortaya çıkarmaktadır. Günümüzde trenç giyim parçalarının çeşitleri artmakta ve tesettürlü kadınlar için birçok alternatif şansı doğmaktadır. Oldukça kaliteli olan trenç dış giyim parçaları, tesettürlü kadınlar için uygun fiyattan satışa sunulmaktadır.

Tesettür Giyimde Şişme Mont

Sonbahar ve kış mevsiminin vazgeçilmez dış giyim parçası olan şişme mont konforlu olduğu kadar da sıcaktır. Şişme montlara birçok detay kazandırılmakta ve böylece şişme montlar iddialı hale getirilmektedir. Yumuşacık ve rengarenk olan şişme montlar, tesettürlü kadınların tarzlarını yansıtmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Şişme mont ne kadar spor ve salaş olursa o kadar iyi bir kombin oluşmaktadır.

Tesettürlü kadınlar, şişme mont konusunda birçok kombin yapma fırsatına sahiptir. Tesettürlü kadınlar sonbahar veya kış mevsimlerinde alışveriş listesine mutlaka şişme montu eklemektedir. Her zevke uygun tasarımı mevcut olan şişme montlar, canlı ve koyu renklerden oluşmaktadır. Şık ve rahat yapısı sayesinde tesettürlü kadınların beğenisini kazanmaktadır.

Tesettür Dış Giyim (Yağmurluk, Parka, Yelek, Trençkot) Fiyatları

Soğuk havalarda dahi şık olmak isteyen tesettürlü kadınlar, dış giyim parçaları ile harika kombinler oluşturmaktadır. Güçlü kadın imajını korumak isteyen tesettürlü kadınlar, özellikle dış giyim alışverişine ayrı bir önem vermektedir. Şık kombinleri kusursuz bir şekilde tamamlayan dış giyim parçaları, kusursuz bir görünüm sağlamaktadır.

Tesettürlü kadınlara ayrı bir estetik görünümü kazandıran dış giyim parçaları, fermuar gibi ayrıntılar ile zenginleştirilmektedir. Yenilikçi tesettür giyim anlayışı, dış giyim parçalarını da etkilemektedir. Gündelik hayatın yanı sıra iş hayatında ve sosyal hayatta da tunik, kap ve hırka kullanılmaktadır. Rahat kumaşlardan tasarlanan dış giyim parçaları, esnek bir yapıya sahiptir. Kırışmaya karşı ekstra dayanıklı olmasından dolayı ütüye gerek kalmamaktadır.