• Ağustos 17, 2022

  Etek modelleri, gün be gün yepyeni tarzlar ile dikkat çeken kadın giyim ürünlerindendir. Kadın giyim denilince akla ilk gelenlerden olan etekler, tarzı ne olursa olun bütün kadınların en sevdiği parçalardandır. Uzun etek, kısa etek, yırtmaçlı ve daha pek çok modelin kendini sevdirdiği etek dünyası arasında kendinize en uygun etek modelleri arasında tercihinizi zevkle yapabilirsiniz.

  ETEK MODELLERİ
 • Ağustos 13, 2022

  Yoğun bir şekilde ilgi gören ve sürekli olarak yenilenen modern haşema modelleri her yönü ile beklentilerin ötesinde bir seçenek oluşturmaktadır. Her tarza ve her yaşa uygun olacak şekilde üretilen modelleri sayesinde tüm ürünler haşema modelleri olarak her zevke hitap etmeye devam etmektedir. Özellikle yeni sezon ürünler en uygun fiyat seçenekleri ile bir araya getirilmekte ve tüm kişilerin bu uygun fiyat seçenekleri ile beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmesi sağlanmaktadır. Haşema modelleri ve fiyatları en cazip seçenekleri ile kişilere sunulmaya devam etmektedir. Kadın haşema deniz içerisinde ya da havuzda istenildiği gibi güvenli ve kaliteli bir zaman geçirilmesine yardımcı olabilecek bir kalite sağlamaktadır.

  TESETTÜR TAKIMLAR
 • Ağustos 11, 2022

  Kadın iç giyim kumaş kalitesi ve kullanım rahatlığı ile yoğun bir şekilde ilgili görmekte ve bu ürünlerde ürün çeşitliliğinin meydana gelmesi kişilerin daha kolay bir şekilde alışveriş süreci yönetebilmelerine olanak sağlamaktadır. İç çamaşırı modelleri genel olarak günlük ve özel günler için farklı çeşitlerde hazırlanmakta ve zevkleri yansıtmanın ötesinde rahatlığı ile yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. İç giyim kadın model ve kumaş kalitesi ile her zaman önemli olmaktadır. Tüm kişiler için ürün çeşitliliğin içerisinde yer alan modellerde beklentileri karşılayan ürünlere yönelik ilgiler daha fazla artış göstermektedir. Kadın içlik görsel olarak ihtiyaç duyulandan çok daha fazla seçeneği tüm kişilere en iyi şekilde yansıtmaya devam etmektedir.

  KADIN İÇ GİYİM
 • Ağustos 08, 2022

  Büyük beden elbise seçiminde bulunacak tüm kişilerin aradıkları ürünleri kısa sürede bulmalarını sağlayacak birbirinden farklı ürünler bir araya getirilmektedir. Büyük beden yazlık elbiseler tarzı ve görselliği ile her zaman ihtiyaçların ötesinde bir seçenek oluşturmaktadır. Kadın büyük beden elbise modelleri içerisinde yer alan tüm ürünler daima ihtiyaç duyulan kalitede hazırlanmakta ve bu ürünler sayesinde kişilerin kendi tarzlarını yansıtan ürünlere güvenilir bir şekilde sahip olabilmeleri sağlanmaktadır. Büyük beden giyim genel olarak sınırlı sayıda ürün İle bir araya gelirken kişiler tüm seçeneklere sahip olarak ayrıcalıklı bir alışveriş sürecine sahip olabilmektedir.

  kadın büyük beden giyim
 • Ağustos 04, 2022

  Hangi pantolon ile hangi ayakkabı yakışır biliyor musunuz? Aslında tercih edeceğiniz tüm ayakkabı ve tesettür pantolon ikilileri daima en şık olanı olacaktır. Bu noktada kesinlikle kendi zevkiniz moda haline gelir. 

  Fakat dilerseniz aerobin pantolon modelleri ile beraber kısa ve kalın topuklara sahip, sivri burunlu açık renk ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kış aylarında harika görünecek olan ispanyol paça pantolon ve yüksek topuklu bot kombini de mükemmel bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Bol paça pantolon çeşitlerini ince topuklu ve renkli ayakkabılar ile beraber kullanmak size hem klasik bir tarz yaratmanız hem de şık bir görünüm kazanmanız için yardımcı olacaktır. Tüm ispanyol paça modellerde olduğu gibi bol pantolon modellerinde de yüksek topuklu ayakkabılar tercih etmek daha doğru bir tercih olabilir ve size son derece güzel bir hava katar. 

  AYAKKABI KOMBİNLERİ
 • Ağustos 02, 2022

  Bazen uzun etek çeşitlerinde ufak yırtıklar meydana gelebilir. Bu tarz durumlarda ise elbette yapacağınız ilk şey uzun etek modelleri için bir tadilat işlemi olacaktır. Basit bir sökük ya da yırtık için terzi sırası beklemek yerine bir iğne ve eteğinizin rengine uygun bir iplik bulmanız yeterlidir. Öncelikle tesettür etek ters çevrilmelidir. Siyah uzun etek üzerinde yırtığın bulunduğu kısmı iki parça halinde ters şekilde birbiri ile birleştirmeniz gerekir.

  uzun etek, tesettür etek, uzun etek modelleri, tesettür etek modelleri, tesettür etek kombinleri, etek modelleri tesettür, etek tesettür, pileli etek kombinleri tesettür, siyah uzun etek
 • Temmuz 30, 2022

  Kadınların kendilerini daha iyi ve daha özel hissetmelerini sağlayan bayan iç giyim seçenekleri ile tüm kadınların kendilerini her zaman iyi hissetmesini sağlayacak seçenekler sunulmaktadır. İç çamaşırı modelleri sayesinde hem kendini iyi hissetmek hem de rahat bir kullanıma sahip olmak isteyen tüm kişiler için birbirinden özel alternatifler bir araya getirilmektedir. Özellikle şık ve farklı desenleri ile tercih edilen iç giyim bayan modelleri ile tüm kadınların kendilerini her zaman iyi hissetmelerine olanak sağlayacak seçenek alternatifleri bir araya gelmeye devam etmektedir. Kadın iç giyim arayışına girenler için hem uygun hem de farklı alternatif tercih edenler için ürün çeşitliliğinden ödün verilmemektedir.

  KADIN İÇ GİYİM
 • Temmuz 29, 2022

  Tesettür takımlar; tesettürlü kadınların en kurtarıcı parçalarından birisidir. Giy çık rahatlığı ve kolay kombinlenebilmesi sayesinde en önemli kıyafet türü olan bu modeller kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Tesettür ikili takım olarak da kategorilere ayrılan bu şık parçalar spor ve klasik olarak da tercihinize göre spor ayakkabı, sandalet, topuklu ayakkabı ya da babet ile kombin edilebilir. Aksesuar olarak takılan küçük ya da büyük çanta modelleri kombininizi tamamlamaya yardımcı olur. İkili takım tesettür elbise ya da pantolon elbise modelleri gündelik giyimde ya da özel günlerde tercih edilen en uygun seçeneklerden birisidir. Nişan, düğün ve doğum günlerinde daha sade bir tarz için tunik pantolon takım ya da pantolon elbise seçenekleri sizlerin seçimlerinize sunulmuştur. 

  elbise pantolon, bayan takım elbise modelleri pantolon ceket, pantolon elbise, bayan pantolon ceket takım elbise fiyatları, tesettür takım, tesettür takımlar, tesettür ikili takım, ikili takım tesettür, tunik pantolon takım
 • Temmuz 28, 2022

  Tesettür pantolon, tesettür giyim için olmazsa olmaz parçalardandır. Bu yalnızca tesettür giyim için de değil. Tüm modanın en geçerli parçalarından olan pantolon, her geçen gün yeni modelleri ile kendine şık bir yer edinmektedir. Tesettür pantolon, bol ve rahat olma özellikleri ile tesettürlü kadınlara özgürce hareket edebilme fırsatı sunmaktadır. Hem şık kombinleri hem de kesimleri ile pantolonlar vazgeçilmez kıyafetler arasında yer almaktadır.

  TESETTÜR PANTOLON
 • Temmuz 27, 2022

  Tesettür outlet, birbirinden şık parçalara sahip ürünlerden oluşmaktadır. Tunikler, gömlekler, elbiseler ile aranılan her tür kıyafeti outlet tarafından bulmak fazlasıyla mümkündür. Outlet giyim, sezon dışı ya da iadesi olan demektir. Tesettür outlet için de geçerli olan bu durum, sezonu geçmiş şık ürünlerin bulunduğu kısımdır. Şıklık, yalnızca sezon için geçerli olan bir durum değildir. Yazın kış modası, kışın da yaz modasına uygun ürünlerin bulunduğu outlet giyimi sıklıkla ziyaret etmekte fayda vardır.

  TESETTÜR OUTLET GİYİMDEKİ ŞIK PARÇALAR